گروه انسانهای سبز "صلح و عدالت برای زندگی"

غیر سیاسی، دولتی، مذهبی و قومی با هدف گسترش فعالیتهای انسان دوستانه و زیست محیطی در جامعه و معرفی گسترده تر تاریخ، فرهنگ، صلح و نوعدوستی ایرانیان که ریشه در اندیشه نیاکانمان دارد


سوسوی فانوس در تاریکی از تیزی شمشیر برنده تر است، پس در نبرد با تاریکی شمشیر نکشید فانوس بی افروزید تا فروغ فانوس ها تاریکی را نابود نماید.

کسی سراغ "حاج رجب" را نمی‌گیرد.!!!

اعضای برخی از سمن‌های مشهد با رجب محمدزاده جانباز 70 درصدی که در دوران دفاع مقدس صورت خود را از دست داده، دیدار کردند. اعضای سمن‌های رفتگران طبیعت، درختکاران خراسان، یاد یاران و انجمن علمی محیط زیست دانشگاه فردوسی با حضور در منزل محمدزاده با وی دیدار و گفت‌وگو کردند. 

 محمدرضا محمدزاده، فرزند ارشد این جانباز دفاع مقدس در این دیدار گفت: از زمانی که مصاحبه‌های پدرم در خبرگزاری‌هایی همچون ایسنا کار شد، وی کمی برای مردم شناخته شد و مردم نسبت به گذشته کمتر در مواجهه با پدرم، فکر می‌کنند مورد اسیدپاشی قرار گرفته و یا به طور مادرزادی چهره‌اش اینگونه بوده است.

وی ادامه داد: با وجود شناسانده شدن پدرم توسط خبرگزاری‌ها و مطبوعات، تنها مسئولی که به دیدارش آمد، حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود و دیگر کسی به سراغ او نیامده و کار فوق‌العاده‌ای برای پدرم انجام نشده است.

محمدزاده خاطرنشان کرد: متاسفانه در کشورمان ایثارگران به فراموشی سپرده شدند، حال آنکه وزیر بهداشت برای عیادت افرادی که مورد اسیدپاشی واقع شده‌اند، به دیدارشان رفت.

وی تاکید کرد: در وضعیتی که مردم با مشکلات زیادی در زندگی خودشان روبرو هستند، همین که افراد غیردولتی به دیدار پدرم می‌آیند برای ما کار بزرگی به شمار می‌رود.

در خرداد ماه سال جاری خبرگزاری ایسنا- منطقه خراسان خبری را در خصوص جانباز 70 درصد حاج رجب محمدزاده روی خروجی خود قرار داد که مورد توجه مردم و رسانه‌ها قرار گرفت و پس از آن موضوع حاج رجب به صورت جدی‌تر در محافل مربوطه مطرح شده است.

انتقادات و پیشنهادات (0)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

سخن اول: اینجا ایران است، سرزمین اهورایی و قلب چندین هزار ساله تاریخ دنیا و دارای تمدنی کهن با مردمانی یگانه پرست و صلح جو با اندیشه های انسانی و میهن پرستانه از کورش هخامنشی تا شهید فهمیده و انسانهای بزرگی که برای در احتزاز ماندن پرچم این مرز و بوم کهن جانفشانی ها نمود و زین پس نیز خواهند نمود و اگر هزاران هزار سپاه اسکندر و تازی و مغول به ایران تاخت آورند، ما همچون برف در تاریخ و فرهنگ غنی نیاکانمان ذوب میگردیم تا دوباره...... ادامه

سخن دوم: من از مرز بین کشورها و تبعیض بین انسانها بیزارم، از فقر بیزارم، از بی عدالتی بیزارم، از تبعیض بین زن و مرد بیزارم، از ستم بیزارم، از بند بیزارم، از زنجیر بیزارم، از زندان بیزارم، از کشتن انسانهای بیگناه بیزارم، از هر چه و هر که آزادی  و عدالت را ... ادامه

برگزار کننده تورهای ملی میهنی گردشگران پارسی

رکورددار ایران و دنیا با حداقل 55 هزار کیلومتر رکاب زدن

تبادل لبنک

با شما سبز می اندیشیم و سبز می مانیم