گروه انسانهای سبز "صلح و عدالت برای زندگی"

غیر سیاسی، دولتی، مذهبی و قومی با هدف گسترش فعالیتهای انسان دوستانه و زیست محیطی در جامعه و معرفی گسترده تر تاریخ، فرهنگ، صلح و نوعدوستی ایرانیان که ریشه در اندیشه نیاکانمان دارد


سوسوی فانوس در تاریکی از تیزی شمشیر برنده تر است، پس در نبرد با تاریکی شمشیر نکشید فانوس بی افروزید تا فروغ فانوس ها تاریکی را نابود نماید.

پانزده حیوان زیبا که حتی از وجود آن ها بی خبرید

اگر فکر می کنید که تقریبا همه ی حیوانات روی کره ی زمین را می شناسید شاید سخت در اشتباه باشید چرا که با نگاهی به این بخش از سرگرمی نمناک متوجه خواهید شد که در دنیا حیوانات زیبا و به نظرتان جدیدی وجود دارند که تا پیش از این حتی اسمشان را هم نشنیده اید .حیوان زیبا
حیوانات زیبا و دوست داشتنی که نمی شناسید
1. گربه شنی
حیوان زیبا 
گربه شنی حیوان زیبا و عجیب در بیابان های شمال آفریقا
همانقدر بامزه است که فیلم های گربه های نمکین در گوشیتان می باشد.گربه های شنی دربیابان های شمال آفریقا و جنوب غربی آسیا زندگی میکند و آب و رطوبت بدن خود را از طریق طعمه و نه از طریق نوشیدن آب دریافت میکنند.
2. سنجاب پروازی سیبری
 حیوان زیبا و عجیب 
سنجاب پروازی یک حیوان زیبا 
شاید به ذهنتان خطور هم نکند که یک توپ کوچک و نرم مثل این سنجاب میتواند در هوا به یکباره از مقابل چشم تان ناپدید شود. اما آویختگی پوستش و پاهایش به آن ها کمک میکند که میان درختان بپرد.
3.پیکای آمریکایی
 حیوان زیبا و عجیب
پیکای آمریکایی یکی دیگر از حیوانات زیبا و عجیب
پیکای آمریکایی از خانواده ی خرگوش های صحرایی است. شاید کوچک باشند،اما زمخت هستند. این مخلوقات کوچک میتوانند در شرایط آب و هوایی سخت حتی بدون دفع حفره زنده بمانند.
فهرستی از زیباترین و عجیب ترین حیوانات جهان
4.روباه صحرایی
حیوان زیبا و عجیب
روباه صحرایی یکی از حیوانات زیبا و عجیب که از وجودشان بی خبرید
حیوانات افریقای شمالی کوتاه ترین گونه های سگ جهان هستند. این روباه همچنین گوش های بزرگی نسبت به اندازه بدن خود دارد و این گوش ها به او برای در امان ماندن از گرما و شکار کمک می کند.
Gundi .5
 حیوان زیبا و عجیب 
Gundi زیباترین حیوان که تا به حال ندیده اید
اگر به دنبال خرید خوک های گینه ی افریقایی هستید ، به دنبال یکGundi بگردید که البته جیغ نکشد. پاهای جانور های جونده افریقای شمالی دارای مچ کوچک است که به آن ها کمک میکند خزهایش را تمیز کند.
6.سگ راکون ژاپنی
سگ راکون یک حیوان با مزه و زیبا
این مخلوقات بامزه همچنین بعنوان سگ راکون (تانوکی ) شناخته می شوند. سگ نر و ماده راکون ژاپنی با هم کارمیکنند تا توله را بزرگ کنند.
زیباترین و عجیب ترین حیوانات خلقت
7. آهوی کوهی
آهوی کوهی حیوان زیبا و عجیبی که تا به حال ندیده اید
این مخلوقات کوچک ، انگار از جنگل افسانه ها بیرون آمدند . شاید بنظر شبیه به آهو برسند،اما قدی حدود 1 پا دارند.
8.سنجاب انته لوپ هریس
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
از دیدن این حیوان زیبا (سنجاب انته لوپ هریس) لذت ببرید
چه کسی میتواند بگوید که سنجاب ها آفت هستند تا زمانیکه این گونه دوست داشتنی از آن ها وجود دارد؟ سنجاب انتلوپ هریس در بیابان های داغ در جنوب غربی ابالات متحده و شمال غرب مکزیک یافت میشود.این گونه از دم خود را چتر میکنند تا در برابر آفتاب در امان بمانند.
همچنین بخوانید : دانستنی های جالب و خواندنی
9. بونگو
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
بونگو یکی از بزرگترین گونه ها از جنگل های انته لوپ در جهان 
حیوانات آفریقایی بزرگترین گونه از جنگل های انته لوپ در جهان می باشند.وقتی بالغ می شوند شاخ های آن ها تا 40 اینچ نیز میرسد.
10.سروال
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
سروال حیوان عجیب با زیبایی خیره کننده
قیافشه اش را ببینید ، این گربه زرافه در دشت های آفریقایی یافت میشود گردن بلند آو ، تنها ویژگی اش نیست. سروال ها همچنین دارای گوش های بلند تری از گربه سانان دیگر دارند.
 11.آکسولوتل
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
آیا تا بحال این حیوان زیبا را دیده اید
"ماهی رونده مکزیکی " به هیچ وجه یک ماهی نیست، در حقیقت نوعی مارمولک می باشد. برخلاف دوزیستان دیگر که معمولا پس از رشد باله های پشتی و بیرونی خود را از دست میدهند ، این آکسولوتل های محصور شده در آب این ویژگی ها را در طول بزرگسالی همراه خود نگه میدارد.
Quoll .12
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
Quoll یکی از حیوانات زیبا و عجیب
پستانداران استرالیایی ، بعنوان جانوران کیسه دار ، 9 هفته اول زندگی را در کیسه مادر میگذرانند این جانور علی رغم ظاهر بامزه خود شکارچی خوبی است و معمولا گونه های بزرگ پرندگان و خرگوش ها را شکار میکند.
13. تاماندوآ
 حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
تاماندوآ یکی دیگر از 15 حیوان زیبا و عجیبی که از وجودشان بی خبرید
این مورچه خوار کوچک از خویشاوندان بزرگتر خود دلفریب تر است. دهان بلند و زبانش به او کمک میکند تا 90،000 مورچه را هر روز بخورد. موریانه ها ، عسل و میوه ها نیز همچنین بخشی از غذای این حیوان را تشکیل میدهند.
14.جربوآس
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
جربوآس یکی از عجیب ترین حیوانات
با این شمایل به نظر میرسد که نوعی موش آزمایشگاهی باشد ، اما اشتباه نکنید آن ها متعلق به خانواده های بیرچ مایس و کاملا طبیعی هستند.
15. مندولف
حیوان با چهره های عجیب و زیبا 
مندولف حیوانی زیبا و تنها عضو Chrysocyon های نابغه
مند ولف های شبه روباه در واقع نسبت خانوادگی نزدیکی با روباه یا گرگ ها ندارند و تنها عضو Chrysocyon های نابغه می باشند.

انتقادات و پیشنهادات (0)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

سخن اول: اینجا ایران است، سرزمین اهورایی و قلب چندین هزار ساله تاریخ دنیا و دارای تمدنی کهن با مردمانی یگانه پرست و صلح جو با اندیشه های انسانی و میهن پرستانه از کورش هخامنشی تا شهید فهمیده و انسانهای بزرگی که برای در احتزاز ماندن پرچم این مرز و بوم کهن جانفشانی ها نمود و زین پس نیز خواهند نمود و اگر هزاران هزار سپاه اسکندر و تازی و مغول به ایران تاخت آورند، ما همچون برف در تاریخ و فرهنگ غنی نیاکانمان ذوب میگردیم تا دوباره...... ادامه

سخن دوم: من از مرز بین کشورها و تبعیض بین انسانها بیزارم، از فقر بیزارم، از بی عدالتی بیزارم، از تبعیض بین زن و مرد بیزارم، از ستم بیزارم، از بند بیزارم، از زنجیر بیزارم، از زندان بیزارم، از کشتن انسانهای بیگناه بیزارم، از هر چه و هر که آزادی  و عدالت را ... ادامه

برگزار کننده تورهای ملی میهنی گردشگران پارسی

رکورددار ایران و دنیا با حداقل 55 هزار کیلومتر رکاب زدن

تبادل لبنک

با شما سبز می اندیشیم و سبز می مانیم