گروه انسانهای سبز "صلح و عدالت برای زندگی"

حفظ منابع ملی، تاریخی و حماسی یک کشور نشانگر فرهنگ، افتخار و ایثار یک ملت است

فعالیتهای ما در برنامه های زنده تلویزیون فعالیتهای ما در شبکه های خبری

حمایت های انجام گردیده از طرح کمربند صلح جهانی

بنام تصویرگر هستی که انسان را با عشق آفرید
و به او آموخت چگونه عاشق شدن را و ما را از این موهبت الهی سرشار نمود تا پا در راهی دشوار جهت رسیدن به آرمانهای والای انسانی بگذاریم و در این را پر فراز و نشیب امید داریم سایه مهرتان در جای جای این کره خاکی بر سر ما باشد تا بتوانیم یکبار دیگر گامی هر چند کوتاه برای نشان دادن عشق و نوع دوستی انسانها برداریم و طرح فوق را با پیام عشق ، صلح و عدالت برای زندگی در راستای اعتراض به فقر ، بی عدالتی ، تبعیض انسانی ( برابری حقوق زن و مرد )، سو استفاده از کودکان ، جنگ و کشتار انسانهای بیگناه و اعتیاد به پایان برسانیم و پس از پایان طرح با هم اندیشی شما انسانهای نیک اندیش تشکلی مردم نهاد را جهت پیشبرد اهداف والای انسانی تاسیس نماییم و در کنار هم برای کمک به نیازمندان جامعه گام های مفیدی برداریم .
سبز باشیم و سبز زندگی کنیم تا درس عشق ، گذشت و انسانیت در جامعه زنده بماند.

این گروه و انجمن هیچگونه وابستگی ایدئولوژی به هیچ حزب و نهاد داخلی یا خارجی ندارد .
درود بر میهن پرستان احترامآ به استحضار میرساند کلیه هزینه های مالی اجرایی طرح کمربند صلح جهانی از سال۱۳۸۲ تاکنون توسط سر گروه با فروش یک باب خانه در تهران سال ۱۳۸۴، یکدستگاه پیکان صفر سال ۱۳۸۴و پس انداز شخصی سر گروه و………….. تامین گردیده است تا پس از چند سال دوندگی در سیستم بورکراسی کشور موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت اجرای طرح کمربند صلح جهانی گردد ، البته بدون درخواست هیچگونه کمک مالی دولتی .!!!!!!!!!!!!
و این موضوع در ذهنم شکل گرفته ، چرا در کشوری که برای حفظ ناموس و کیانش جانفشانی نموده ام (البته این یک وظیفه ملی میباشد) باید اینچنین با من صدمه دیده از جنگ برخورد شود و برای حرکت اعتراض آمیزم ارزشی قائل نشوند و سنگ های بسیاری را جلوی پایم بی اندازند که برداشتن این سنگ ها نیاز به زمانی معادل دو برابر زمان اجرای کل طرح و تقبل هزینه های سرسام آور ایاب و ذهاب و ……… داشته باشد و یا فیلتر نمودن سایت اطلاع رسانی طرح که حداقل در سال ۱۳۸۶ با مبلغی حدودآ بالغ بر پنج میلیون ریال را اندازی گردیده و یا مصادره ماشین پشتیبانی گروه که یک دستگاه بنز۲۳۰ E بوده است . چرا ………………………………..؟؟
ولی در زمان اجرای طرح در کشورمان با استقبال بسیار گرم مردمی مواجعه میگردیم و در مسیر قم تا کربلا استقبال مردمی به حدی بود که حتی یک شب هم چادر نزدیم و در این مسیر مهمان انسانهای نیک اندیش و خونگرم کشورمان بودیم و در زمان پیاده روی در کشور ترکیه نیز با استقبال شدید دولت ، مردم و خبرنگاران روبرو میشویم و حتی سازمان اوقاف کشور ترکیه با اهدای ۵۰۰ دلار به گروه اعلام مینماید تا پایان خاک ترکیه با تمام ادارات سازمان اوقاف ترکیه هماهنگ گردیده که هر جا به مشکل مالی برخوردیم به اداره اوقاف همان شهر مراجعه نماییم تا مشکلمان را حل نمایند .
سپاسگزاری مینمایم از آنانی که از طرح کمربند صلح جهانی حمایت نموده اند و به تمام انسانهای والایی که در ایران و ترکیه به گروه لطف نمودند درود بفرستم و اعلام نمایم خیلی بیشتر از انتظارمان به ما لطف نمودید و هیچوقت انسانیت و نوع دوستی شما را فراموش نخواهیم نمود بخصوص آقایان رضا قربانی و خانواده محترم ، محسن یار محمدی ، حسین صحرایی و و خانواده محترم ، رضا افشونی و خانواده محترم ، حسین و حسن کاوه ، محسن نجفی و در کشور ترکیه آقایان  معمر ، اردوغان ، اردل ، مجید ، حسن ، وردا و ……..که با انسانیتشان به ما نشان دادن که نوع دوستی متعلق به یک ملت و فرهنگ نیست بلکه ریشه در وجود انسانها دارد .
لذا در یک حرکت غیر سیاسی، غیر دولتی، غیر مذهبی و غیر قومی در راستای اجرای طرح کمربند صلح جهانی و جذب همیاری و مشارکت های مردمی میهن پرستان شماره حساب ذیل به منظور حمایت های شما نیک اندیشان اعلام میگردد .
در صورت تمایل به کمک مالی جهت اجرای این حرکت تاریخی ، فرهنگی ،هنری و ورزشی خواهشمند است پس از واریز هر مبلغی تصویر فیش را بهمراه مشخصات جهت ثبت نامتان در لیست حامیان به ایمیل gpg_2003@yahoo.com ارسال نمایید و یا با شماره 09190064003 تماس حاصل نمایید. با سپاس از مهر شما
»» نام بانک
»» نام صاحب صاحب
»» شماره حساب
»» شماره کارت
با عرض پوزش تا زمانی که در توان مالی ام باشد شماره حسابی اعلام نخواهم نمود .
در ضمن اگر شما سرور گرامی تاکنون کمکی به این گروه و انجمن نموده اید و در درج آن کوتاهی نموده ایم به بزرگی خود ما را ببخشید و اعلام بفرمایید تا جهت اطلاع عموم ثبت نماییم . با سپاس
حمایت های که تاکنون از طرح کمربند صلح جهانی گردیده است
 چاپ پرچم ایران اسکرین - همیاری در طراحی پرچم صلح گروه 1384
 چاپ پرچم برادران خواجوی - چاپ و هدیه ۲ قطعه پرچم صلح به گروه 1384
 اهالی محترم ماکو و مرحوم بایرام هاشم زاده - همیاری در ساخت روموک پشتیبانی 1384
 آقایان اردوغان ، معمر ، اردل ، حسن ، وردا و ……
 سازمان اوقاف شهر سوشهری - کمک 500 دلار به گروه
 آقا مجید صاحب پمپ بنزین قبل از ارزروم - 35 لیتر بنزین ماشین پشتیبانی گروه
 بنیاد شهید و امور ایثارگران - اهدای یکعدد دوربین فیلمبرداری
 شبکه هور - 30 درصد تخفیف اینترنت بمدت 3 سال از 1386 الی 1388
 سایت بلاگ اسکای - تامین هاست سایت از 1389 WWW.GPG.IR  
  ایران نقش - پشتیبانی و طراحی قالب سایت های گروه 1390
 خدمات اینترنتی آرما - ساخت پرتال ایران هخا انجمن ملی ایرانیان 1391
 انجمن مای بی بی ایران - نصب قالب پرتال ایران هخا انجمن ملی ایرانیان 1391
 استاندار محترم استان بوشهر - یکعدد سکه 1392
 مجموعه تبلیغاتی و بازاریابی پرند ارسال 5 میلیون ایمیل جهت معرفی گروه 1393
گالری تصاویر

کپی برداری از موضوعات سایت حتی بدون درج نام گروه انسانهای سبز آزاد میباشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ