گروه انسانهای سبز "صلح و عدالت برای زندگی"

غیر سیاسی، دولتی، مذهبی و قومی با هدف گسترش فعالیتهای انسان دوستانه و زیست محیطی در جامعه و معرفی گسترده تر تاریخ، فرهنگ، صلح و نوعدوستی ایرانیان که ریشه در اندیشه نیاکانمان دارد


سوسوی فانوس در تاریکی از تیزی شمشیر برنده تر است، پس در نبرد با تاریکی شمشیر نکشید فانوس بی افروزید تا فروغ فانوس ها تاریکی را نابود نماید.

حمایت های انجام گردیده از طرح کمربند صلح جهانی

بنام تصویرگر هستی که انسان را با عشق آفرید
و به او آموخت چگونه عاشق شدن را و ما را از این موهبت الهی سرشار نمود تا پا در راهی دشوار جهت رسیدن به آرمانهای والای انسانی بگذاریم و در این را پر فراز و نشیب امید داریم سایه مهرتان در جای جای این کره خاکی بر سر ما باشد تا بتوانیم یکبار دیگر گامی هر چند کوتاه برای نشان دادن عشق و نوع دوستی انسانها برداریم و طرح فوق را با پیام عشق ، صلح و عدالت برای زندگی در راستای اعتراض به فقر ، بی عدالتی ، تبعیض انسانی ( برابری حقوق زن و مرد )، سو استفاده از کودکان ، جنگ و کشتار انسانهای بیگناه و اعتیاد به پایان برسانیم و پس از پایان طرح با هم اندیشی شما انسانهای نیک اندیش تشکلی مردم نهاد را جهت پیشبرد اهداف والای انسانی تاسیس نماییم و در کنار هم برای کمک به نیازمندان جامعه گام های مفیدی برداریم .
سبز باشیم و سبز زندگی کنیم تا درس عشق ، گذشت و انسانیت در جامعه زنده بماند.
ما  هیچگونه وابستگی ایدئولوژی به هیچ حزب و نهاد داخلی یا خارجی نداریم .
درود بر میهن پرستان احترامآ به استحضار میرساند کلیه هزینه های مالی اجرایی طرح کمربند صلح جهانی از سال۱۳۸۲ تاکنون توسط سر گروه با فروش یک باب خانه در تهران سال ۱۳۸۴، یکدستگاه پیکان صفر سال ۱۳۸۴و پس انداز شخصی سر گروه و………….. تامین گردیده است تا پس از چند سال دوندگی در سیستم بورکراسی کشور موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت اجرای طرح کمربند صلح جهانی گردد ، البته بدون درخواست هیچگونه کمک مالی دولتی .!!!!!!!!!!!!
و این موضوع در ذهنم شکل گرفته ، چرا در کشوری که برای حفظ ناموس و کیانش جانفشانی نموده ام (البته این یک وظیفه ملی میباشد) باید اینچنین با من صدمه دیده از جنگ برخورد شود و برای حرکت اعتراض آمیزم ارزشی قائل نشوند و سنگ های بسیاری را جلوی پایم بی اندازند که برداشتن این سنگ ها نیاز به زمانی معادل دو برابر زمان اجرای کل طرح و تقبل هزینه های سرسام آور ایاب و ذهاب و ……… داشته باشد و یا فیلتر نمودن سایت اطلاع رسانی طرح که حداقل در سال ۱۳۸۶ با مبلغی  بالغ بر یک و نیم میلیون تومان اندازی گردیده و یا مصادره  یک دستگاه بنز۲۳۰ E که ماشین پشتیبانی گروه بوده است . چرا ……….؟!!!
ولی در زمان اجرای طرح در کشورمان با استقبال بسیار گرم مردمی مواجعه میگردیم و در مسیر قم تا کربلا استقبال مردمی به حدی بود که حتی یک شب هم چادر نزدیم و در این مسیر مهمان انسانهای نیک اندیش و خونگرم کشورمان بودیم و در زمان پیاده روی در کشور ترکیه نیز با استقبال شدید دولت ، مردم و خبرنگاران ای کشور روبرو میشویم و حتی سازمان اوقاف کشور ترکیه با اهدای ۵۰۰ دلار به گروه اعلام مینماید تا پایان خاک ترکیه با تمام ادارات سازمان اوقاف ترکیه هماهنگ گردیده که هر جا به مشکل مالی برخوردیم به اداره اوقاف همان شهر مراجعه نماییم تا مشکلمان را حل نمایند .
سپاسگزاری مینمایم از آنانی که از طرح کمربند صلح جهانی حمایت نموده اند و به تمام انسانهای والایی که در ایران و ترکیه به گروه لطف نمودندو درود می فرستم و اعلام نمایم خیلی بیشتر از انتظارمان به ما لطف نمودید و هیچوقت انسانیت و نوع دوستی شما را فراموش نخواهیم نمود بخصوص آقایان رضا قربانی و خانواده محترم ، محسن یار محمدی ، حسین صحرایی و و خانواده محترم ، رضا افشونی و خانواده محترم ، حسین و حسن کاوه ، محسن نجفی و در کشور ترکیه آقایان  معمر ، اردوغان ، اردل ، مجید ، حسن ، وردا و ……..که با انسانیتشان به ما نشان دادن که نوع دوستی متعلق به یک ملت و فرهنگ نیست بلکه ریشه در وجود انسانها دارد .
با عرض پوزش تا زمانی که در توان مالی ام باشد شماره حسابی اعلام نخواهم نمود .
در ضمن اگر شما سرور گرامی تاکنون کمکی به ما نموده اید و در درج آن کوتاهی نموده ایم به بزرگی خود ما را ببخشید و اعلام بفرمایید تا جهت اطلاع عموم ثبت نماییم . با سپاس
حمایت های که از سال 1382 تاکنون از طرح کمربند صلح جهانی گردیده است
 چاپ پرچم ایران اسکرین - همیاری در طراحی پرچم صلح گروه 1384
 چاپ پرچم برادران خواجوی - چاپ و هدیه ۲ قطعه پرچم صلح به گروه 1384
 اهالی محترم ماکو و مرحوم بایرام هاشم زاده - همیاری در ساخت روموک پشتیبانی 1384
 آقایان اردوغان ، معمر ، اردل ، حسن ، وردا و ……
 سازمان اوقاف شهر سوشهری - کمک 500 دلار به گروه
 آقا مجید صاحب پمپ بنزین قبل از ارزروم - 35 لیتر بنزین ماشین پشتیبانی گروه

 
 شبکه هور - 30 درصد تخفیف اینترنت بمدت 3 سال از 1386 الی 1388
 سایت بلاگ اسکای - تامین هاست رایگان سایت  WWW.GPG.IR  
  ایران نقش - پشتیبانی و طراحی قالب سایت های گروه 1390
 خدمات اینترنتی آرما - ساخت پرتال ایران هخا انجمن ملی ایرانیان 1391
 انجمن مای بی بی ایران - نصب قالب پرتال ایران هخا انجمن ملی ایرانیان 1391
 مجموعه تبلیغاتی و بازاریابی پرند ارسال 5 میلیون ایمیل جهت معرفی گروه 1393
 بنیاد شهید و امور ایثارگران -  دوربین فیلمبرداری
سخن اول: اینجا ایران است، سرزمین اهورایی و قلب چندین هزار ساله تاریخ دنیا و دارای تمدنی کهن با مردمانی یگانه پرست و صلح جو با اندیشه های انسانی و میهن پرستانه از کورش هخامنشی تا شهید فهمیده و انسانهای بزرگی که برای در احتزاز ماندن پرچم این مرز و بوم کهن جانفشانی ها نمود و زین پس نیز خواهند نمود و اگر هزاران هزار سپاه اسکندر و تازی و مغول به ایران تاخت آورند، ما همچون برف در تاریخ و فرهنگ غنی نیاکانمان ذوب میگردیم تا دوباره...... ادامه

سخن دوم: من از مرز بین کشورها و تبعیض بین انسانها بیزارم، از فقر بیزارم، از بی عدالتی بیزارم، از تبعیض بین زن و مرد بیزارم، از ستم بیزارم، از بند بیزارم، از زنجیر بیزارم، از زندان بیزارم، از کشتن انسانهای بیگناه بیزارم، از هر چه و هر که آزادی  و عدالت را ... ادامه

برگزار کننده تورهای ملی میهنی گردشگران پارسی

رکورددار ایران و دنیا با حداقل 55 هزار کیلومتر رکاب زدن

تبادل لبنک

با شما سبز می اندیشیم و سبز می مانیم